شرکت شیمیایی و صنعتی انرژی پارس وطن به عنــوان یکی از تولید کننــدگان مطرح محصـولات شیمیایی کشور، امروز به پشتوانه قریب به دو دهه فعالیت تحقیقاتی و تولیدی ، با بکارگیری نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و رقابتی به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید. تولید انواع چسب های پی.وی.سی با کیفیت بسیار بالا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی یکی ازموفقیت ها و افتخارات شرکت انرژی پارس وطن بوده که توانسته نقش موثری در افزایش کیفیت صنعت ساختمان و تاسیسات و خطوط لوله ایفا نماید.

چسب های پی وی سی پارگت و پارسیان ، جهت اتصال سخت در لوله و اتصالات پی وی سی فشار قوی در سیستم های آب و فاضلاب و پروفیل های پی وی سی و کاربرد گسترده ای دارد. فرمولاسیون تولید چسب های پارگت بسیار پیشرفته و به گونه ای است که با نفوذ به ساختار مولکولی سطوح پی وی سی ، باعث حل شدن و در نهایت ممزوج شدن (جوش خوردن) دو سطح به یکدیگر می گردد و پس از خشک شدن اتصالی یکپارچه و جداناپذیر به وجود می آورد که حتی از سایر نقاط لوله مستحکم تر می گردد. در واقع چسب های پارگت عملیـات جوش دادن دو سطح پی وی سی به یکدیگر را انجام می دهد که در اصطلاح به آن جوش سرد می گوییم.

 

 

 

 

 

 

 

 

چسب پی وی سی + چسب پارگت + چسب پی وی سی پارگت + چسب PVC + چسب PVC پارگت + چسب فشار قوی پارگت + چسب قوطی پارگت + چسب Parget + نماینده چسب پارگت + نمایندگی چسب پارگت + نماینده چسب پی وی سی پارگت + نمایندگی چسب پی وی سی پارگت + نماینده چسب PVC پارگت + نمایندگی چسب PVC پارگت + مرکز پخش چسب پارگت + نماینده چسب پارگت در مشهد + نماینده چسب پارگت در خراسان


ضمانت بازگشت 7 روز
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
24 ساعته

آدرس کارخانه


استان خوزستان ، بندر ماهشهر ، شهرک صنعتی ، فاز 2 سایت شیمیایی
051-37134006
051-37134004

دفتر فروش


مشهد ، بلوار شهید کلاهدوز ، کلاهدوز 47 ، نبش منفرد 6 ، پلاک 69 ، طبقه اول ، واحد 1 (بازرگانی رجبیون)
051-37134006
051-37134004
info@parsianglue.com

نماد اعتماد الکترونیکینماد کد ساماندهی


Copyright © parsianglue.com 2019